Nabízíme k pronájmu plně vybavenou garsonieru o velikosti 27m2 v ulici Štúrova, u zastávky MHD Zálesí.

Byt se skládá z obytného pokoje s kuchyňským koutem, předsíně a koupelny s WC.

V předsíni je vestavěná skřín se zrcadly. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, pračkou a galerkou se zrcadlem. V obytném pokoji je plovoucí podlaha a koberec, plastová okna s garnyží, několik namontovaných polic, rozkládací pohovka, pracovní stůl s židlí, konferenční stolek a nízká obývací stěna. Kuchyňský kout je vybaven horními i spodními skříňky, zabudovaným dvou vařičem, obklady na stěně proti zašpinění, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou a dřevěným jídelním stolem se 4 židlemi.

Byt má vlastní vodoměry, elektroměr i měřidla na radiátorech, tím pádem jsou zálohy zúčtovatelné podle skutečných potřeb. Vstup do domu je řešen elektronickými čipy. Před domem se nachází hlídané parkoviště. V okolí veškérá občanská vybavenost – reastaurace, školy, supermarket, Thomayerova nemocnice (cca 450m), Kunratický les (cca 850m), za domem park.

Dobré dopravní spojení, do centra cca 25 minut. V blízkosti domu autobusová zastávka. Cca 5 minut jízdy autobusem na nejbližší stanici metra ‚C‘ Kačerov, nájezd na Jižní spojku – 1 km.

Aktuální stav: pronajato