Nabízíme k pronájmu světlý, příjemný byt 2+kk o velikosti 47m2 v Praze 4 – Braníku, poblíž zastávky MHD Sídliště Novodvorská.

Z předsíně se vstupuje do koupelny se sprchovým koutem, na WC a do obou obytných pokojů. Z většího pokoje se vchází dále do oddělené místnosti s kuchyňskou linkou, za kuchyní se nachází navíc prostorná komora. Byt má plastová okna s žaluziemi, balkon o velikosti 6 m2 a navíc komoru před bytem o velikosti cca 2 m2 (celková plocha tedy 55 m2). V komoře, koupelně a na wc je dlažba, v ostatních místnostech plovoucí podlaha.

Nová kuchyňská linka má plynový vařič (4 plotýnky), elektrickou troubu, odsavač par, mikrovlnnou troubu, varnou konvici. V komoře za kuchyní je dále umístěna kombinovaná lednice s mrazákem a pračka. V bytě dále zůstává 3-dvéřová skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi v předsíni a klasická šatní skříň v pokoji. Na balkoně je dále stolek se 2 židlemi.

Vstup do domu je nyní možný pouze na čipy, před bytem navíc oddělená uzamykatelná chodba pouze pro 2 byty.

V místě kompletní občanská vybavenost ve 300m vzdáleném OC Novodvorská, stanice autobusu 150m od domu, autobusy jezdí například na metro C „Kačerov“ (6 minut jízdy). Parkování před domem – nejsou zde značené zóny.

Aktuální stav: pronajato